TURKEY SMS ile Verilerin Gizliliği ve Bilgi Güvenliği


Bizim İlkemiz: Kişisel bilgilerin korunması, şirketimizin temel prensibidir. Yasal, teknik ve idari tedbirlerle verilerinizin güvende olduğundan emin oluyoruz.

Sizlerin Gizliliği Önemli: TURKEY SMS TURKEY SMS olarak, siz ve müşterilerinizin bilgilerinin gizliliğine saygı duyarız. Bilgilerinizi yasal amaçlar dışında üçüncü taraflarla paylaşmıyor veya sızdırmıyoruz.

Sizlerin Sorumluluğunuz: Veri güvenliği sadece bizim değil, sizlerin de sorumluluğudur. Üye bilgilerinizi ve şifrelerinizi kimseyle paylaşmamak önemlidir. Bilgilerinizi paylaşmadan bize yardımcı olabilirsiniz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler: TURKEY SMS ekibi, asla üye bilgilerini ve şifrelerinizi istemez. Size destek sağlamak amacıyla parola veya ödeme bilgilerinizi isteyenlere dikkat etmelisiniz.

Politika Değişiklikleri: Kabul edilen "Özel Bilgilerin Gizliliği" politikalarımızda bir değişiklik yapılırsa, bunu web sitemizde ilan ederiz.

Gizlilik Garantisi: Kullanıcıların kendi arayüzlerinde gerçekleştirdikleri tüm işlemler kesinlikle gizli kalır. Üçüncü kişiler bu bilgilere asla erişemez.

Destek İçin Biz Buradayız: Üyelik süresince veri güvenliği konusunda endişe yaşıyorsanız, bize çekinmeden ulaşabilirsiniz. Siz ve müşterilerinizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak için buradayız!

alt

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA

KVKK Aydınlatma Metnİ

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074