Verilerin Gizliliği | Bilgi Güvenliği

TURKEY SMS TURKEY SMS

Hizmetimizi kullanırken kişisel bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini korumamız bizim için büyük önem taşımaktadır.
Şirketimiz kişisel bilgilerinizin korunması için yasal, teknik ve idari önlemleri almasının yanısıra hizmetimizin kullanılması durumunda kişisel bilgilerin gizliliğinin ve güvenliğinin korunması şirketimizin temel prensibidir
TURKEY SMS hizmeti bilgilerinizin gizliliğine saygı duyar ve kesinlikle yasal amaçlar dışında kişisel bilgilerinizi asla üçüncü taraflara satmaz veya sızdırmaz. Üyelerimiz, şifrenin ve verilerinin gizliliğini korumaktan sorumludur. Kullanıcılarımız (şifre, kullanıcı adı vs. gibi) verilerinin paylaşımı konusunda gereken dikkati göstermekten mesuldürler..

TURKEY SMS hizmetinin teknik destek sorumluları veya TURKEY SMS hizmeti ekibinin herhangi bir üyesi tarafından sizden asla bilgi yada teknik destek amacıyla parola bilgileriniz istenmez.
TURKEY SMS tarafından kabul edilen politikalarda herhangi bir değisiklik durumunda Özel Bilgilerin Gizliliği uyarınca, bu değişiklikler üyelerimizin haberdar olması için web sitesinden ilan edilecektir.
Kullanıcı tarafından SMS sistemimiz içinde gerçekleştirilen tüm işlemler(Mesaj miktarı,istatistikler vb. gibi) kesinlikle gizli kalır, herhangi bir üçüncü kişi veya taraf asla bu bilgilere fatura vs. gibi yollarla ulaşamaz.
Elimizdeki kişisel bilgilerinizi korumak için yasal, teknik ve idari önlemlerimiz teminatımız altındadır. Kişisel Gizlilik Politikamız gereğince kişisel bilgilerinizin güvenliğinin korunması için şirketimiz gereken tüm önlemleri almış bulunmaktadır.

Bizimle devam edecek olan etkinliğinizin güvenli olmadığına dair herhangi bir nedeniniz olduğunu düşünüyorsanız(örneğin, verilerinizin tarafımızca korunurken sızdırılabileceğini düşünüyorsanız), bizimle iletişime geçerek sorunu hemen bize bildirmenizi rica ediyoruz

alt

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA

KVKK Aydınlatma Metnİ

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Help Center

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074