Hesab Şartları

SMS hizmetleri sitemizde hesabınızın bulunması için bazı gereklilikler ve şartları sağlamanız gerekiyor bunlar: Üyelik kaydınızı gerçekleştirebilmek ve onay kodu alabilmek için yurtiçi(Türkiye içinden) veya yurtdışı(Türkiye dışından) bir hatta sahip olmanız gerekiyor Güncellemeler ve raporlardan haberdar olabilmek için e ..

Detaylar
Nasıl çalışıyoruz? çalışma prensiplerimiz

TURKEY SMS hizmetimize katılımınızla ilgili en önemli adımlar hakkında ki bilgileri sizler için derledik İlk önce servis sitesinde yeni bir hesap oluşturmanız gerekmektedir Hesabınınız ömür boyu ücretsiz olması siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bir avantajdır, kesinle herhangi bir ..

Detaylar
Toplu SMS Neden Evrak Talep Edilmektedir

Toplu SMS Gönderimi için Neden Evrak Talep Edilmektedir? STH hizmeti sunan işletmecilerden, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca hazırlanan ve 28/07/2010 tarih 27655 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği nin 15 inci maddesinin altıncı fıkrası ..

Detaylar
Yerleşim yeri belgesi ikametgah nereden alınır

İKAMETGAH NEREDEN ALINIR? Geçmişte sadece muhtarlıklardan alınan ikametgah belgesini, günümüzde Nüfus Müdürlükleri ve e-Devlet yoluyla da almak mümkün. Müdürlüklerden nüfus cüzdanınızla alabileceğiniz ikametgah belgesini, e-Devlet uygulaması ile sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan edinebilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. ..

Detaylar
İADE ŞARTLARI

TURKEYSMS BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ Tic. Ltd. Şti.'den satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ve ürüne ait önceden belirtilen ..

Detaylar
Turkey SMS Toplu SMS Kurumsal SMS Başlıklı SMS

Sosyal medyadaki resmi hesaplarımız