YENİ HİZMETLERİMİZ VE HEYECAN VERİCİ SİSTEM GELİŞMELERİ İLE GÜNCEL KALIN!


Artık verici sistemimizdeki en son gelişmeler ve önemli ilerlemeler hakkında buradan bilgi alabilirsiniz, bu müjdeli haberi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Ekibimiz sürekli olarak deneyiminizi geliştirmek için çalışıyor ve heyecan verici güncellemeleri kaçırmamanızı sağlamak istiyoruz.

Kesintisiz verici sistemimizle, size en iyi hizmeti sunabilmek için teknolojinin sınırlarını zorluyoruz. Yeni özellikler sunmak, performansı artırmak veya süreçlerimizi optimize etmek olsun, mükemmelliği sunmaya adanmışız.

Yeni hizmetlerimiz ve gelişmelerimizden haberdar kalarak, masa üzerine getirdiğimiz yenilikçi çözümlerden tam olarak faydalanabilirsiniz. Daha hızlı teslimat hızlarından güvenlik önlemlerinin artırılmasına kadar her şeyi düşündük.

Bu bölümü düzenli olarak takip ederek, hizmetlerimize eklenen son yenilikler ve verici sistemimizde attığımız inanılmaz adımlar hakkında güncel bilgilere sahip olabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim en büyük önceliğimizdir ve ilerlememizi sizinle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Sürekli iyileştirme ve inovasyon dolu bu heyecan verici yolculuğa katılın. TURKEY SMS olarak, sizi en iyi şekilde sağlamak için taahhütte bulunuyoruz, böylece izleyicinizle kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Düzenli olarak geri dönün ve en son gelişmelerimizi ilk deneyimleyenlerden biri olun!

Kullanım Şartları

KULLANIM ŞARTLARI VE KISITLAMALAR İşbu kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş tüm kullanıcılar aşağıdaki maddelerde yazan kurallara da uyacağını taahhüt etmiş olur. İşbu kullanıcı sözleşmesinde yazan maddelerin ihlali ve gereği durumlarının yerine getirilmemesi sonucunda kullanıcılar uğrayacakları sorumluluk ve yaptırımları kabul etmiş olur. ABONE, TURKEYSMS ..

Detaylar
ÜYELİK KOŞULLARINI BİLMENDE FAYDA VAR!

"Tek yapman gereken, "Yeni Abonelik" bölümünde yer alan bilgi kutucuklarını doldurarak üye olmak. Sonrasında telefon numaranıza gelecek olan onay kodunu kutucuğa girmenle üyeliğini tamamlayabilirsin. Mail olarak göndereceğimiz mesajda, üyelik bilgilerine kolaylıkla ulaşabilirsin. Ancak üyelik oluştururken "Açık Rıza Metni"ni dikkatlice okuyup onaylamayı unutma! Sana ..

Detaylar
Nasıl Çalışıyoruz? Çalışma Prensiplerimiz Neler?

TURKEY SMS hizmetimizden faydalanmak için izlemen gereken adımları senin için derledik. Öncelikle “Yeni Abonelik” kısmından hesap oluşturarak seni tanımamıza yardımcı olmalısın. Ardından ücretsiz ve sınırsız üyeliğinle dilediğin hedef kitleye firman, ürünlerin, duyuruların, kampanyalarınla ilgili kısa mesajlar yollayabilirsin. Şirket hesabı oluşturuyorsan hesap ..

Detaylar
Neden Evrak Talep Edilmektedir?

Toplu SMS Gönderimi için Neden Evrak Talep Edilmektedir? STH hizmeti sunan işletmecilerden, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca hazırlanan ve 28/07/2010 tarih 27655 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği nin 15 inci maddesinin altıncı fıkrası gereğince, çalıştıkları kişi ..

Detaylar
Yerleşim yeri belgesi ikametgah nereden alınır

İKAMETGAH NEREDEN ALINIR? Geçmişte sadece muhtarlıklardan alınan ikametgah belgesini, günümüzde Nüfus Müdürlükleri ve e-Devlet yoluyla da almak mümkün. Müdürlüklerden nüfus cüzdanınızla alabileceğiniz ikametgah belgesini, e-Devlet uygulaması ile sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan edinebilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. ..

Detaylar
Salla'ile sms nasıl bağlanır

Metin mesajlaşma hizmeti salla platformuna nasıl bağlanır? Salla platformu size başarılı bir mağaza inşa etmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar. Mağaza ve ürünleri yönetmede gelişmiş seçeneklerle, satış komisyonu olmadan bir çevrimiçi mağazaya sahip olarak Salla platformundan bir mağazanız varsa, hesabınızı Türkiye ..

Detaylar
İADE ŞARTLARI

TURKEYSMS BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ Tic. Ltd. Şti.'den satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ve ürüne ait önceden belirtilen eksiklikler ..

Detaylar
Gruplar için yapılan yeni seçenekler

Çünkü TÜRKİYE SMS olarak biz, yaratıcı uzmanlığın ve bize olan memnuniyetinizin başarıya giden yolumuz olduğuna inanıyor ve güveninizin onuruna sahip olabilmek ve size en iyi hizmet verebilmek için yenilik ve bağlılık ekledik. En sık kullanılan seçenekler - gruplar ve numaralar - ..

Detaylar
2 aşamalı doğrulama SMS

ÖNEMLİ DUYURU! 16/03/2020 tarihli 'Toplu Kısa Mesajlar Hakkında Alınabilecek Tedbirler' konulu Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı tarafından iletilen yazı gereğince; 19/03/2020 tarihinden itibaren tüm aboneliklerde 2 aşamalı doğrulama SMS'i ile güvenli giriş sistemi otomatik olarak aktif edilecektir. Turkeysms Webportal ..

Detaylar

Neden TURKEY SMS?

Kolaylıkla İletişim

TURKEY SMS olarak, kullanımın basitliğini önemsiyoruz, hızlıca iletişim kurabilir ve müşterilerinizle etkili bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Sadece birkaç adımda mesajlarınızı ileterek, işletmenizin sesini hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz.

Müşterilere Hızlı Erişim

TURKEY SMS ile, müşterilere hızlıca erişmenin gücünü elinize alıyorsunuz. Anında iletişim kurarak, soruları yanıtlamak veya teklifleri iletmek gibi işlemleri hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmak ve işletmenizin iletişimini güçlendirmek için hızlı bir yol sunuyoruz.

E-Ticaret İşletmelerine Özel Ücretsiz Çözümleri

TURKEY SMS olarak, e-ticaret işletmelerine özel ücretsiz iletişim çözümleri sunuyoruz. İşletmenizin büyümesini desteklemek ve müşteri tabanınızla etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamak amacıyla ücretsiz araçlar sunuyoruz. İletişiminizin güçlenmesi ve işletmenizin başarısının artması için buradayız.

Hesabınızı ücretsiz olarak oluşturun ve hemen SMS göndermeye başlayın!

Yeni Abonelik Oluştur

Dünyanın her köşesindeki müşterilere ulaşmak ve hedef kitlenizi daha da genişletmek için şimdi toplu SMS hizmetlerimizden yararlanabilir, geleceğinizi kendi ellerinizle şekillendirebilirsiniz.

Yeni Abonelik ücretsİz Yeni Abonelik

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074