ÜYELİK KOŞULLARINI BİLMENDE FAYDA VAR!

Üye olmak için tek yapman gereken şey “Yeni Abonelik” bölümündeki birkaç bilgi kutucuğunu doldurmak. Ardından telefon numarana gelen kodu onay kutucuğuna girerek üyeliğini tamamlayabilirsin. Sana göndereceğimiz mailde üyelik bilgilerinin tamamına ulaşabilirsin. Ancak üyeliğini oluştururken “Açık Rıza Metni”ni dikkatlice okuduktan sonra onaylamayı ..

Detaylar
Nasıl Çalışıyoruz? Çalışma Prensiplerimiz Neler?

TURKEY SMS hizmetimizden faydalanmak için izlemen gereken adımları senin için derledik. Öncelikle “Yeni Abonelik” kısmından hesap oluşturarak seni tanımamıza yardımcı olmalısın. Ardından ücretsiz ve sınırsız üyeliğinle dilediğin hedef kitleye firman, ürünlerin, duyuruların, kampanyalarınla ilgili kısa mesajlar yollayabilirsin. Şirket hesabı oluşturuyorsan ..

Detaylar
Toplu SMS Neden Evrak Talep Edilmektedir

Toplu SMS Gönderimi için Neden Evrak Talep Edilmektedir? STH hizmeti sunan işletmecilerden, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunca hazırlanan ve 28/07/2010 tarih 27655 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği nin 15 inci maddesinin altıncı fıkrası ..

Detaylar
Yerleşim yeri belgesi ikametgah nereden alınır

İKAMETGAH NEREDEN ALINIR? Geçmişte sadece muhtarlıklardan alınan ikametgah belgesini, günümüzde Nüfus Müdürlükleri ve e-Devlet yoluyla da almak mümkün. Müdürlüklerden nüfus cüzdanınızla alabileceğiniz ikametgah belgesini, e-Devlet uygulaması ile sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan edinebilirsiniz. Üstelik herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. ..

Detaylar
Salla'ile sms nasıl bağlanır

Metin mesajlaşma hizmeti salla platformuna nasıl bağlanır? Salla platformu size başarılı bir mağaza inşa etmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar. Mağaza ve ürünleri yönetmede gelişmiş seçeneklerle, satış komisyonu olmadan bir çevrimiçi mağazaya sahip olarak Salla platformundan bir mağazanız varsa, hesabınızı Türkiye ..

Detaylar
İADE ŞARTLARI

TURKEYSMS BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ Tic. Ltd. Şti.'den satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir. Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ve ürüne ait önceden belirtilen eksiklikler ..

Detaylar
Gruplar için yapılan yeni seçenekler

Çünkü TÜRKİYE SMS olarak biz, yaratıcı uzmanlığın ve bize olan memnuniyetinizin başarıya giden yolumuz olduğuna inanıyor ve güveninizin onuruna sahip olabilmek ve size en iyi hizmet verebilmek için yenilik ve bağlılık ekledik. En sık kullanılan seçenekler - gruplar ve ..

Detaylar
2 aşamalı doğrulama SMS

ÖNEMLİ DUYURU! 16/03/2020 tarihli 'Toplu Kısa Mesajlar Hakkında Alınabilecek Tedbirler' konulu Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı tarafından iletilen yazı gereğince; 19/03/2020 tarihinden itibaren tüm aboneliklerde 2 aşamalı doğrulama SMS'i ile güvenli giriş ..

Detaylar
Turkey SMS Toplu SMS Kurumsal SMS Başlıklı SMS

Sosyal medyadaki resmi hesaplarımız