• Zapier SMS Entegrasyonu - İş Akışlarınızı Zirveye Taşıyın!

Zapier ile TURKEY SMS'i bir araya getirerek iş akışlarınızı tamamen yeni bir seviyeye taşıyın. Artık 2.000'den fazla web hizmetini birbirine bağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kodlama gerektirmeyen "zap"lar sayesinde dakikalar içinde otomatik bağlantılar kurabilir, günlük görevlerinizi otomatikleştirerek işlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz. Uygulamalar arasında daha önce mümkün olmayan iş akışları oluşturun ve işinizin büyümesine katkıda bulunun.

Her "ZAP", gelen bilgilerin tetikleyici olarak kullanıldığı ve diğer uygulamalara otomatik olarak iletilen bir veya daha fazla eylemi içerir. Verilerinizin akışını yönlendirirken tam kontrol sizde olur.

Zapier'ı Kullanmaya Başlayın:
Ücretsiz bir Zapier hesabı oluşturun ve hemen giriş yapın. Başlamak için önceden oluşturulmuş popüler ZAP'ları kullanabilirsiniz. Artık iş akışlarınızı optimize etmek ve verimliliği artırmak çok daha kolay ve hızlı!

Zapier sms Entegrasyonu

TurkeySMS'i Zapier'e Nasil Bağlarim?


1. Zapier hesabınızda oturum açın veya yeni bir hesap oluşturun.
2. Üst menü çubuğundan "Uygulamalarım"a gidin.
3. Şimdi "Yeni bir hesap bağla..." seçeneğine tıklayın ve "TurkeySMS" için arama yapın
4. TurkeySMS hesabınızı Zapier'e bağlamak için kimlik bilgilerinizi kullanın.
5. Bir otomasyon oluşturmaya başlayabilirsiniz! Önceden hazırlanmış bir Zap kullanın veya Zap Düzenleyici ile kendinizinkini oluşturun. Bir Zap oluşturmak, kodlama bilgisi gerektirmez ve kurulum boyunca adım adım yönlendirileceksiniz.
6. İlhama mı ihtiyacınız var? TurkeySMS ve Zapier ile mümkün olan her şeyi görün. Başka sorularınız varsa, [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.

Popüler kullanım durumlarıConnect TurkeySMS to hundreds of other apps with Zapier

Zapier lets you connect APP to 2,000+ other web services. Automated connections called Zaps, set up in minutes with no coding, can automate your day-to-day tasks and build workflows between apps that otherwise wouldn't be possible. Each Zap has one app as the Trigger, where your information comes from and which causes one or more Actions in other apps, where your data gets sent automatically.

Getting Started with Zapier

Sign up for a free Zapier account, from there you can jump right in. To help you hit the ground running, here are some popular pre-made Zaps.

How do I connect TurkeySMS to Zapier?

1. Log in to your Zapier account or create a new account. 2. Navigate to "My Apps" from the top menu bar. 3. Now click on "Connect a new account..." and search for "TurkeySMS" 4. Use your credentials to connect your TurkeySMS account to Zapier. 5. Once that's done you can start creating an automation! Use a pre-made Zap or create your own with the Zap Editor. Creating a Zap requires no coding knowledge and you'll be walked step-by-step through the setup. 6. Need inspiration? See everything that's possible with TurkeySMS and Zapier. If you have any additional questions, you can reach out to [email protected].

Popular use cases

Zapier integrations

Zapier SMS FİYATLARI

Zapier SMS PAKETLERİ

Fiyatlarımız KDV ve ÖİV dahil olup, ekstra ücret ödemezsiniz. Şeffaf ve her şeyi içeren fiyatlarımızın tadını gizli maliyetler olmadan çıkarın.
TURKEY SMS ile iletişim ihtiyaçlarınızı güvenle planlayabilirsiniz, beklenmedik ücretler konusunda endişelenmenize gerek yok. Müşteri memnuniyetinizi sağlamak için karmaşık olmayan ve sorunsuz hizmetler sunmayı benimsiyoruz.

1000 SMS
160 / TL

 • KULLANIM SÜRESİ SINIRSIZ
 • 3 DİL DESTEĞİ (TR-EN-AR)
 • ENTEGRASYON SEÇENEĞİ
2000 SMS
260 / TL

 • KULLANIM SÜRESİ SINIRSIZ
 • 3 DİL DESTEĞİ (TR-EN-AR)
 • ENTEGRASYON SEÇENEĞİ
5000 SMS
480 / TL

 • KULLANIM SÜRESİ SINIRSIZ
 • 3 DİL DESTEĞİ (TR-EN-AR)
 • ENTEGRASYON SEÇENEĞİ
10.000 SMS
800 / TL

 • KULLANIM SÜRESİ SINIRSIZ
 • 3 DİL DESTEĞİ (TR-EN-AR)
 • ENTEGRASYON SEÇENEĞİ

TURKEY SMS HİZMETLERİ

SMS Hizmetlerimiz

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

Neden TURKEY SMS?

Kolaylıkla İletişim

TURKEY SMS olarak, kullanımın basitliğini önemsiyoruz, hızlıca iletişim kurabilir ve müşterilerinizle etkili bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Sadece birkaç adımda mesajlarınızı ileterek, işletmenizin sesini hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz.

Müşterilere Hızlı Erişim

TURKEY SMS ile, müşterilere hızlıca erişmenin gücünü elinize alıyorsunuz. Anında iletişim kurarak, soruları yanıtlamak veya teklifleri iletmek gibi işlemleri hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmak ve işletmenizin iletişimini güçlendirmek için hızlı bir yol sunuyoruz.

E-Ticaret İşletmelerine Özel Ücretsiz Çözümleri

TURKEY SMS olarak, e-ticaret işletmelerine özel ücretsiz iletişim çözümleri sunuyoruz. İşletmenizin büyümesini desteklemek ve müşteri tabanınızla etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamak amacıyla ücretsiz araçlar sunuyoruz. İletişiminizin güçlenmesi ve işletmenizin başarısının artması için buradayız.

Hesabınızı ücretsiz olarak oluşturun ve hemen SMS göndermeye başlayın!

Yeni Abonelik Oluştur

Dünyanın her köşesindeki müşterilere ulaşmak ve hedef kitlenizi daha da genişletmek için şimdi toplu SMS hizmetlerimizden yararlanabilir, geleceğinizi kendi ellerinizle şekillendirebilirsiniz.

Yeni Abonelik ücretsİz Yeni Abonelik

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074