YENİ ABONELİK Mİ OLUŞTURMAK İSTİYORSUN?

Daha geniş ve etkili bir kitleye ulaşmak mı istiyorsunuz? TURKEY SMS, "Etkileşim iletişimle başlar" ilkesiyle hedef kitlenize hızla geri dönüş almanıza yardımcı olur. Yeni bir abonelik oluşturarak hemen toplu SMS hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Yeni bir hesap nasıl oluşturulur?
İnanılmaz derecede kolay! İlk adım olarak websitemizi ziyaret edin ve bu sayfayı bulun - bu sayfa, hesap oluşturma sürecini basit adımlarla basitleştiren bir yapıya sahiptir. Sadece gerekli hesap bilgilerini doldurun ve mobil numaranızı doğrulayarak aktivasyon kodunuzu alın. Kısa bir süre içinde, önemli olan kodu taşıyan bir mesaj alacaksınız. Kodu girin ve hesabınızı etkinleştirmenin hızını yaşayın. Hesabınızı etkinleştirdikten sonra, yeni hesabınıza dair tüm detayları içeren bir e-posta alacaksınız. Ne bekliyorsunuz? Harika özelliklerimizin tadını çıkarmaya başlayın ve iletişimi daha kolay ve keyifli hale getirin!
Bugün katılın ve modern iletişim ve etkili bağlantının dünyasına kararlı adımlar atın!"

Turkey SMS Toplu SMS Kurumsal SMS Başlıklı SMS

TURKEYSMS servisi web sitesinde kolayca yeni bir hesap oluşturabilirsiniz

Uyarı!

Lütfen doğru ve size ait bir e-posta adresi girin. Hizmetimiz, her girişinizde doğrulama kodunu e-posta adresinize ve telefon numaranıza gönderir.

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074