SMS HİZMETLERİ VE EN İYİ UYGULAMALAR İÇİN ULTIMATUM REHBERİNİZ!


TURKEY SMS olarak, değerli müşterilerimizi SMS hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmaları için gerekli bilgi ve görüşlerle donatmayı önemsiyoruz. Bu özel bölümde, SMS mesajlaşması ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için en iyi uygulamalarla ilgili bir hazine bulacaksınız.

Uzman ekibimiz, SMS kampanyalarınızı optimize etmek için size değerli bilgi, ipuçları ve stratejiler sunma konusunda taahhütte bulunmuştur. SMS pazarlamasına yeni başlayanlar veya deneyimli kullanıcılar olsanız da, makalelerimiz geniş bir yelpazede konuyu kapsar, bunlar arasında:

SMS Pazarlama Stratejileri: Etkileyici SMS pazarlama kampanyaları oluşturmayı, izleyicinizi etkilemeyi ve daha iyi dönüşümler elde etmeyi öğrenin. Kişiselleştirilmiş iletişim gücünü ve etkili çağrıya yönlendirme tekniklerini keşfedin.

Sizden, ücretsiz olarak hizmetimizden en iyi şekilde yararlanmanız için bu bölümdeki makaleleri düzenli olarak okumanızı teşvik ediyoruz. Amacımız, SMS pazarlama çabalarınızda başarılı olmanız için ihtiyacınız olan bilgi ve araçları size sunmaktır.

2022-03-16

KONUM TABANLI PAZARLAMA VE SMS

Tam da bu noktaya devreye konum tabanlı pazarlama giriyor. SMS’in hızını ve erişim oranını konum tabanlı pazarlama ile birleştirerek sınırlı ancak çok daha verimli SMS pazarlama yapabilirsiniz.   Konum ..

Detaylar

2022-03-16

DİLLERİNİ BİLİYOR MUSUN?

Her gün yeni bir pazarlama kanalı çıkmıyor. Bu sebeple de halihazırda olanları iyi ve etkili kullanmak gerekiyor. Bir önceki blog yazımızda SMS’in ve SMS pazarlamasının özellikle de e-marketing ..

Detaylar

2022-03-16

SMS’in Farkı Var!

E-Ticaret İşletmeleri için SMS Pazarlamasının 4 Faydası   İşletmeniz için SMS pazarlamasını kullanmak, daha yüksek geri dönüş oranlarından, müşterilerinizle ve hedef kitlenizle daha iyi etkileşim kurmaya kadar birçok fayda sağlar. ..

Detaylar

2022-03-16

SMS’in GÜCÜ YETER!

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 3 milyar insan akıllı telefon kullanıyor. Bu rakamın büyük kısmının da en az bir internet tabanlı uygulamaya(Facebook, Twitter, İnstagram, Snapchat vb.) üyeliği mevcut.   Hatta ..

Detaylar

2021-11-05

SMS Olmadan, E – Ticaret Olmaz!

SMS Olmadan, E – Ticaret Olmaz! E-ticaret ve SMS Pazarlama blog serisinin ikinci yazısı ile SMS Pazarlamayı doğru kullanarak kendi başarı hikâyelerini yazanları inceleyeceğiz. Hemen başlayalım! Neden SMS Pazarlama ? SMS ..

Detaylar

2021-10-05

TİCARETİN E- HALİ

TİCARETİN E- HALİ Elektronik ticaret ya da herkesin bildiği şekilde e-ticaret, ülkemizde alışveriş yöntemi olarak son yıllarda tercih edilmeye başlansa da aslında dünyada, özellikle de A.B.D ve Avrupa’da yirmi ..

Detaylar

2020-08-04

Toplu SMS servisleri istediğiniz hedef kitlede

Gelişen teknoloji ile birlikte toplu sms hizmetleri ortaya çıkmıştır. Toplu SMS servisleri, istediğiniz hedef kitlede, ağınızda bulunan yer alan tüm müşterilerinize hızlı ve anlık olarak bildirimde bulunabileceğiniz bir ..

Detaylar

2020-08-02

Toplu SMS hizmeti

Gelişen teknoloji ve internet kullanımı ile birlikte insanlar günlük hayatlarında bir çok özelliği sürekli kullanır hale gelmişlerdir. Özellikle mobil cihazların günümüzde ciddi seviyelerde satılması ve insanların kullanım oranları ..

Detaylar

Neden TURKEY SMS?

Kolaylıkla İletişim

TURKEY SMS olarak, kullanımın basitliğini önemsiyoruz, hızlıca iletişim kurabilir ve müşterilerinizle etkili bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Sadece birkaç adımda mesajlarınızı ileterek, işletmenizin sesini hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsiniz.

Müşterilere Hızlı Erişim

TURKEY SMS ile, müşterilere hızlıca erişmenin gücünü elinize alıyorsunuz. Anında iletişim kurarak, soruları yanıtlamak veya teklifleri iletmek gibi işlemleri hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini artırmak ve işletmenizin iletişimini güçlendirmek için hızlı bir yol sunuyoruz.

E-Ticaret İşletmelerine Özel Ücretsiz Çözümleri

TURKEY SMS olarak, e-ticaret işletmelerine özel ücretsiz iletişim çözümleri sunuyoruz. İşletmenizin büyümesini desteklemek ve müşteri tabanınızla etkili bir şekilde iletişim kurmanızı sağlamak amacıyla ücretsiz araçlar sunuyoruz. İletişiminizin güçlenmesi ve işletmenizin başarısının artması için buradayız.

Hesabınızı ücretsiz olarak oluşturun ve hemen SMS göndermeye başlayın!

Yeni Abonelik Oluştur

Dünyanın her köşesindeki müşterilere ulaşmak ve hedef kitlenizi daha da genişletmek için şimdi toplu SMS hizmetlerimizden yararlanabilir, geleceğinizi kendi ellerinizle şekillendirebilirsiniz.

Yeni Abonelik ücretsİz Yeni Abonelik

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074