Değerli müşterilerimiz arasına katıldığınız için sizinle birlikte coşkulu bir şekilde kutlama yapıyoruz!

TURKEY SMS olarak, profesyonel mesajlaşma hizmetimizi sorunsuz ve etkili iletişim için tercih eden seçkin müşteri portföyümüzün bir parçası olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Şimdi siz de özel müşteri listemize katılın ve sunduğumuz tüm avantajların tadını çıkarın.

Olağanüstü hizmetimizle adınızı ve şirket logosunu web sitenizdeki müşteri listesi sayfasına ekleyebilirsiniz. Sadece bizimle bir hesap oluşturun ve müşteri listesini yönetmeyi kolay ve etkili hale getiren güçlü araçlarımıza tam erişim elde edin. Sizinle memnuniyetiniz ve hedef kitlenize ulaşma başarınızı sağlamak için en iyi hizmetleri ve üstün teknik destek sağlama taahhüdünde bulunuyoruz. TURKEY SMS'nin eşsiz ve olağanüstü bir deneyim sunduğu bilinciyle güvenle ilerleyin.

Şimdi katılın ve başarılı ve farklı bir yolculuğun parçası olun. Üstün ekibimiz, size en yüksek başarı ve mükemmellik seviyelerine ulaşma konusunda yardımcı olmak için hazır. Kalite ve profesyonelliği seçin, TURKEY SMS'ı tercih edin ve başarı ve yeniliklerin öncüsü olmaya devam edin.

Hesabınızı ücretsiz olarak oluşturun ve hemen SMS göndermeye başlayın!

Yeni Abonelik Oluştur

Dünyanın her köşesindeki müşterilere ulaşmak ve hedef kitlenizi daha da genişletmek için şimdi toplu SMS hizmetlerimizden yararlanabilir, geleceğinizi kendi ellerinizle şekillendirebilirsiniz.

Yeni Abonelik ücretsİz Yeni Abonelik

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074