2020-08-02 4536

Toplu SMS hizmeti

Toplu SMS hizmeti

Gelişen teknoloji ve internet kullanımı ile birlikte insanlar günlük hayatlarında bir çok özelliği sürekli kullanır hale gelmişlerdir. Özellikle mobil cihazların günümüzde ciddi seviyelerde satılması ve insanların kullanım oranları da bunlara en büyük örnektedir. Bu noktada geçmişten bugüne insanlarla iletişim kurmak, iletişime geçmek çok kolay ve hızlı bir hal almıştır. Bir çok meslek grupları ise bu noktada bir takım yazılımları kullanmaktadırlar.

Gelişen teknoloji mobil cihazlar üzerinden toplu sms yazılımını ortaya çıkarmıştır. Tek bir panelde istediğiniz kadar numara ekleyebilir ya da istediğiniz rakamda ki tanımadığınız numarala toplu sms gönderimi sağlayabildiğiniz yazılımlar günümüzde BTK onaylı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedirler.

Toplu SMS hizmeti son zamanlarda oldukça adından söz ettirmiş ve bir çok marka, kuruluş ve şahıslar bu hizmetten faydalanmak istemektedirler. Bu noktada Türkiye de bir çok firma bulunmakta fakat Türkiye de yaşayan yabancı uyruklu insanların kullanımı adına geliştirilmiş dil destekli bir firma oldukça azdır.

TurkeySMS firması Türkiye de yaşayan Arap vatandaşlarına toplu sms hizmeti sağlamaktadır. Bu sayede Türkiye de iş yapan bir çok Arap vatandaşı istedikleri hedef kitlelerine hızlı bir şekilde iletişim kurmak adına toplu sms hizmetinden faydalanmak istemektedirler. Yıllar için de Türkiye de artan Arap vatandaşlarının sayısı ve aynı doğrultuda iş yapanların sayısı oldukça artmıştır. Arap vatandaşları ise hızlı bir şekilde iletişim kurabilmek adına toplu sms hizmetlerinden faydalanmak istemektedirler.

Yorumunuzu bırakın

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074