Bu bölümden TÜRKİYE SMS Hizmetlerinin yükümlülüklerine, kısa mesaj ve elektronik iletişim sistemi ile ilgili yasal sorumluluklara kolayca ve detaylıca ulaşabilirsiniz.

Bu bilgiler sayesinde işlemlerinizin kesintisiz olmasının yasal teminatını çerçevesinde siz müşterilerimize ihtiyaç duyduğunuz bilgileri sunmaktayız. Bu bilgiler hizmetinizin istikrarının ve kesintisiz sunulacağının garantisidir.

Sistemimiz ve çalışma şeklimiz hakkında bilmeniz gereken en önemli konuları sizin için özet halinde hazırladığımız bu bölümde bulabilirsiniz.

Resmi lisans

Verilerin korunumu

Verilerin paylaşımı

Kişisel verilerin ve bilgilerin korunması

Öncelikle tarayıcımız ve sunucularımız arasında 'doğrudan iletişim koruma' sistemi kullanıyoruz.Bu birinci sınıf sertifikalı SSL sistemiyle korunan bir bağlantı anlamına gelmektedir ve site adının yanında da gördüğünüz gibi şirketimizin verilerinizi SSL sistemiyle korunmaktadır.Bu şifreleme sistemi, herhangi bir üçüncü kişi tarafından kişisel veya şirket verilerinizden herhangi birinin (şifre veya banka kartı verileri gibi) sızdırılmasına kesinlikle engel olur.Ayrıca, iletim sistemimiz, verilerinizin şifrelenmesi ve yalnızca sizin tarafınızdan görülebilmesi için kendi şifreleme sistemini kullanır.Hesabınıza kişi eklediğinizde sistem, iki resimde de gördüğünüz gibi kimseye görünmeyecek şekilde şifre ekler(verilerinizin nasıl kaydedileceğine ilişkin resim) (diğer resim) sayının servis personeline ve yöneticilere sunulma şeklidir. Son gorunen 3 sayi hariç sifreleme gerçekleştirilir.

Verilerin paylaşımı

TÜRKİYE SMS hizmetleri sistemi, kullandığı profesyonel, modern ve sertifikalı güvenlik sistemleriyle verilerinizin numara e-posta,adres,metin içeriği veya kişisel her türlü bilginin 3. Kişi veya kurumlara ulaştırılmasını yada sızdırılmasını engelleyeceğini garanti eder.
Paylaştığımız bilgiler neticesinde yukarıda belirtildiği gibi, tüm verilerinizin sistemimiz tarafından şifreli olarak depolandığını ve yalnızca hesabınızdan görüntülenebileceğini siz değerli müşterilerimize garanti ederiz.
Şifrenizi paylaşarak hesab güvenliğinizi tehlikeye atmanız ya da hesabınızın çalınması durumunda, tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Lisanslı şirket güvencemizle beraber iş yapalim

Hizmetimiz Türkiye Cumhuriyeti Devletinin gerek şirket statüsü gerek sunduğumuz hizmet ile ilgili Ticaret odası , Vergi dairesi ve iletişim heyeti'ne kayıtlı ve yasal izinlerine sahiptir. Hizmetimizin sunmuş olduğu bütün faaliyetler resmi olarak yasal ve lisanılıdır.Lisanslarımız ve izinlerimiz hesabınızdan gerçekleştireceğiniz SMS gönderimlerinde herhangi bir yasal sorunla karsilasmamanizi sağlar.
Hizmetimizin kullanımında resmi faturalar alma (SMS Hizmet Bedeli)
Sistemimiz mesaj teslimatının tarihi,dakikası ve saniyesine kadar çok yüksek bir doğrulukla SMS`inizin son durumunu tespit edebildiği için göndermiş olduğunuz SMS`lerin alıcılara ulaşmaması durumunda hiçbir kesinti yapılmaksızın paranızın bakiyenize iade edileceğini garanti ederiz.
Ayrıca, haklarınızı ve aramızda etkileşimi sağlamak için olması gereken koşulları garanti eden bir kullanım sözleşmesi sunuyoruz. Kargo vasıtasıyla imzalamanız (manuel veya elektronik olarak) ve ücretsiz olarak bize göndermeniz gereken kullanım sözleşmenizi hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Verilerinizin korumasını ve paylaşmamasını garanti eden üç bölüm, bahsettiğimiz bu bölümün yanı sıra siz değerli müşterilerimizin yöneticimizden teknisyenimize kadar profosyonel ekip çalışmalarımızla, hizmetimizin tüm ihtiyaçlarınızı eksiksiz ve kapsamlı olarak büyük bir çaba ve özveriyle gercekleştireleceğine dair teminat vermekteyiz.

Turkey SMS Toplu SMS Kurumsal SMS Başlıklı SMS

KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA

KVKK Aydınlatma Metnİ

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074