2019-06-13 4312

ÜYELİK KOŞULLARINI BİLMENDE FAYDA VAR!

ÜYELİK KOŞULLARINI BİLMENDE FAYDA VAR!

Üye olmak için tek yapman gereken şey “Yeni Abonelik” bölümündeki birkaç bilgi kutucuğunu doldurmak. Ardından telefon numarana gelen kodu onay kutucuğuna girerek üyeliğini tamamlayabilirsin.
Sana göndereceğimiz mailde üyelik bilgilerinin tamamına ulaşabilirsin. Ancak üyeliğini oluştururken “Açık Rıza Metni”ni dikkatlice okuduktan sonra onaylamayı unutma!

Sana daha iyi hizmet verebilmemiz için de birkaç koşulu yerine getirmen gerekecek. Bunları aşağıda bulabilirsin;
• Öncelikle üyelik aşamasında sana göndereceğimiz onay kodunu alabilmen için yurtiçi veya yurtdışı bir telefon hattına sahip olman gerekiyor.
• Üyelik bilgilerini, güncellemeleri, raporları, aldığın toplu SMS hizmetiyle ilgili gelişmeleri sana haber verebilmemiz için bir e-posta adresini üyelik aşamasında mutlaka bize ulaştırmalısın. Mail adresinde ya da diğer bilgilerinde bir değişiklik olursa bunları bize bildirmeyi unutma lütfen!
• Sana daha iyi hizmet verebilmemiz için kimlik, ikamet adresi gibi bilgilerini üyelik sayfasından eksiksiz doldurmanı öneriyoruz.
• Üyelik oluştururken ve toplu SMS hizmeti alırken senden hiçbir ücret talep etmeyeceğimizi unutmamalısın!
• Üyelik ve hizmet kullanım şartlarının ihlal edilmesi veya ihlalinden vazgeçmesi durumunda bile ne yazık ki üyeliği sonlandırmak zorundayız. Bunun için kullanım koşullarını aklında bulundurmanı rica ediyoruz.

Yorumunuzu bırakın

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074