2019-06-29 6007

İADE ŞARTLARI

İADE ŞARTLARI

TURKEYSMS BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ Tic. Ltd. Şti.'den satın aldığınız ürünün iade koşullarına uyması için, ürünün "ayıplı mal" sayılması gerekmektedir.
Kullanıcı tarafından ürün tesliminde belirtilen kullanım şartları ile ürün kullanma kılavuzlarında bulunan talimatlara uyulmaması durumunda ve ürüne ait önceden belirtilen eksiklikler veya uyarılar durumunda ürünün "ayıplı mal" olarak sayılmayacağının bilinmesi gerekir.
Kullanım şartlarına uyulmaması, kullanma kılavuzunda ki talimatlara göre kullanılmaması gibi sebeplerden kaynaklanan iade talepleri kabul edilmemektedir. Satın almış olduğunuz ürünler, hizmetler ile ilgili şu konulara lütfen dikkat ediniz:
Müşteri memnuniyetine dair hassasiyetimiz ve ilgili yasalar gereği, satın almış olduğunuz ürünleri ya da hizmetleri 15 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
Tüm kullanıcılarımıza, ilk 15 gün içerisinde para iadesi talep etmeleri halinde, hesaplarındaki güncel SMS kredilerinin ücretini, müşterimiz tarafından kesilen iade faturası elimize ulaştıktan sonra, 3 iş günü içerisinde geri iade edeceğimizin garantisini veriyoruz.
Para iadesinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Satın alma aşamasında havale ile gerçekleştirilen ödemelerin iadesi ise en geç 1 hafta içerisinde müşteri hesabına yansımaktadır.
Kullanım sözleşmesinde, garanti koşulları ve yasal yükümlülükler detaylı olarak anlatılmıştır.
toplu SMS paketlerimizde, ürün ücreti düşüldükten sonra kalan tutar iade edilmektedir.

Yorumunuzu bırakın

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074