abonelik sistemi Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

abonelik sistemi

Abonelik Sistemi, TurkeySMS metin mesajı hizmetinde müşterileri sınıflandırmak için kullanılan bir sınıflandırma sistemidir. Müşterilere çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak ve hizmeti daha esnek bir şekilde kullanmalarını sağlamak amacıyla farklı paketler sunulur.

Her paketin özellikleri, gönderilebilecek metin mesajı sayısı, geçerlilik süresi ve her paket için mevcut olan ek özelliklere göre belirlenir. Paketler genellikle çeşitlilik gösterir ve farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır; küçük paketler kişisel kullanım için, orta boy paketler ticari kullanım için ve büyük paketler daha geniş ihtiyaçları karşılamak üzere.

Paket Sistemi sayesinde müşteriler, ihtiyaçlarına en iyi şekilde uygun olan paketi özgürce seçebilirler. Ayrıca müşteriler, ihtiyaçlarında meydana gelen değişikliklere göre daha sonra paketlerini değiştirme esnekliğine sahiptirler.

Paket Sistemi, TurkeySMS metin mesajı hizmetiyle esnek ve uygun bir şekilde işlem yapmayı kolaylaştırır, bu da müşterilerin hizmetin sunduğu özelliklerden ve avantajlardan tam anlamıyla yararlanmalarını sağlar.

abonelik sistemi

Abonelik sistemin en önemli faydası, verilen hizmetten en yüksek faydayı elde etmek için hizmet müşterileri ile en iyi ve en hızlı şekilde iletişim kurmasını sağlamaktır.

Paket sistemi, aynı anda hem finansal hem de hizmet açısından her pakete uygun çeşitli seçenekler sunar.

abonelik sistemi

Kolayca, kısa mesaj servisinde hesabınıza giriş yaptıktan sonra - Bakati seçeneği size paketinizi ve detaylarını gösterecektir.

abonelik sistemi

Paket sınıflandırması sizin tarafınızdan seçilen pakete (kısa mesaj paketi) bağlıdır. Hesabınıza yeni bir bakiye yüklediğinizde ve paketi seçtiğinizde, kısa mesaj paketinin yanında paketin adı gösterilecektir. satın alma işlemini tamamladıktan sonra hesabınız için etkinleştirilir.

Tamamen hesabınızda en son aktif edilen kredi paketi ile alakalıdır. Bu nedenle lütfen seçtiğiniz kredi paketine dikkat ediniz.

abonelik sistemi

Paket sınıflandırma işlemi için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Hesabınızdaki bakiye paketi seçiminize göre, seçilen bakiye paketine göre hesap paketinizin durumu güncellenmektedir.

abonelik sistemi

Her paket, seçenekleri ve TürkiyeSMS kısa mesaj servisinin sunduğu özelliklerin kullanımı ile birbirinden farklıdır . Tüm paket detaylarını görmek için - paketim bölümü.

Bu nedenle seçtiğiniz bakiye paketine lütfen dikkat ediniz.

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074