Verilerin Gizliliği Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

Verilerin Gizliliği

Müşteri gizliliği ve güvenliğinin kullanıcılarımız için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kişisel bilgilerinizi en yüksek düzeyde koruma ve gizlilikle koruma taahhüdümüz altındadır. Gizlilik politikamızı en yüksek önceliklerimizden biri olarak kabul ediyoruz ve kişisel bilgilerinizin en üst düzeyde koruma altında olduğundan ve yasal olarak yetkilendirilmemiş hiçbir tarafla paylaşılmadığından emin olmak için çaba gösteriyoruz.

Elde bulunan kişisel bilgilerinize yetkisiz erişimden, izinsiz kullanımdan, değiştirilmeden veya ifşa edilmeden korunması için makul düzeyde sistemsel, teknik ve yönetimsel önlemler alıyoruz. Ayrıca, güvenlik ve gizlilik standartlarını en yüksek seviyede tutmak için gizlilik politikamızı düzenli olarak güncelliyoruz.

Kişisel bilgilerinizin güvenliğine dair herhangi bir endişeniz veya olası bir sorunu bildirme isteğiniz olursa, lütfen derhal bize bildirin. TURKEY SMS servisinin teknik destek ekibi her zaman sorularınıza cevap vermek ve yardımcı olmak için hazır durumda. En iyi hizmeti sunmayı ve gizliliğinizi ile güvenliğinizi tamamen koruma altına almayı taahhüt ediyoruz.

Verilerin Gizliliği

Verilerinizin gizliliğine büyük önem veriyoruz. Bu nedenle kısa mesajları gönderirken şifreleme kullanıyoruz. Bu şifreleme, gönderilen numaraları izinsiz erişimden korur. Şifreleme, gönderen numaranın sadece son 3 rakamını gösterirken, diğer rakamları tamamen gizler.

Hizmeti kullanırken raporları görüntüleyebilir ve izleyebilirsiniz, ancak tam numaralar ne sizin ne de hizmetteki diğer personelin görmesine izin verilmez. Bu, verilerinizin ve mesaj alıcılarının telefon numaralarının gizliliğini ve güvenliğini sağlar.

Verilerinizin ve kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumak için sıkı güvenlik politika ve prosedürlerine dayalı çalışıyoruz ve verilerinizi sıkı ve etkili bir şekilde korumak için en üst düzeyde güvenlik standartlarına uymaktayız.

Verilerin Gizliliği

Eğer hesabınız Türkiye Cumhuriyeti topraklarında kayıtlıysa ve Türk IP adresi kullanarak oluşturulduysa, bu hesabı kolayca bu topraklarda kullanabilirsiniz. Ancak Türkiye dışına seyahat edip hesabınıza erişmeye çalıştığınızda, bu hesaba erişememe ihtimaliniz olabilir.

Bu durum, internete bağlanmak için kullandığınız IP adresinin coğrafi konumunuzu temsil etmesinden kaynaklanır. Başka bir ülkeye seyahat ettiğinizde, o ülkeye ait kısaltılmış bir IP adresi kullanacaksınız. Türkiye topraklarında kayıtlı ve Türk IP adresiyle ilişkilendirilmiş olan hesabınıza, ülke dışında olduğunuzda erişilemeyebilir.

Bu bazıları için bir kısıtlama gibi görünebilir, ancak hesabınızı ve kişisel bilgilerinizi korumak amacıyla yapılmıştır. Hesabınıza Türkiye dışında olduğunuzda erişim sağlayamamanız, kullanım koşullarını ve hizmetin uluslararası kullanımıyla ilgili yasaları kontrol etmeniz gerekebilir.

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074