Verilerin Gizliliği Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

Verilerin Gizliliği

• Kişisel bilgilerin korunması için yasal, teknik ve idari önlemlerin alınması şirketimizin temel prensibidir.
• TURKEY SMS, senin ve müşterilerinin bilgilerinin gizliliğine saygı duyar ve kesinlikle yasal amaçlar dışında üçüncü taraflarla paylaşmaz veya sızdırmaz.
• Bizim aldığımız güvenlik önlemlerinin yanında sen de üye bilgilerini ve şifreni kimseyle paylaşmamakla sorumlusun. Bilgilerini kimseyle paylaşmayarak seni korumamızda bize yardımcı olabilirsin.
• TURKEY SMS şirketinin hiçbir sorumlusu veya üyesi senden üye bilgilerini ve şifreni istemez. Lütfen sana destek sağlamak amacıyla parola ve ödeme yöntemi bilgilerini isteyen biriyle bunları paylaşma!
• TÜRKİYE SMS tarafından kabul edilen `Özel Bilgilerin Gizliliği` politikalarında bir değişiklik olursa web sitesinden ilan edilir.
• Kullanıcının kendine ait arayüzde gerçekleştirdiği tüm işlemler (Mesaj miktarı,istatistikler vb.) kesinlikle gizli kalır, herhangi bir üçüncü kişi veya taraf asla bu bilgilere ulaşamaz. Üyeliğin süresince bilgilerinin güvende olmadığını düşünüyorsan lütfen bizimle iletişime geçerek destek almaktan çekinme. Senin ve müşterilerinin güvenliği için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı unutmamalısın!

Verilerin Gizliliği

NUMARALARI ŞİFRELEME

Verilerin Gizliliği

Türk hesapları yurt dışında kullanılamaz

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074