0850’li Numara Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

0850’li Numara

0850 telefon numarası, Türkiye'deki Birleşik Telefon Hizmetleri Ağı (UPT) tarafından sağlanan bir numaradır ve şirketler ve kurumlar tarafından müşteri iletişimi, teknik destek ve diğer hizmetler için kullanılır.

0850’li Numara

0850, çeşitli iletişim hizmetlerini tek bir telefon ağından entegre bir şekilde sunan bir modeldir. Ağ, normal telefon görüşmesi, faks, sesli mesajlar, kısa mesaj hizmetleri (SMS), sesli posta ve diğer gelişmiş hizmetleri içeren bir dizi hizmeti sağlar.

0850’li Numara

Turkey SMS sağlayıcınızın hesabınızdan 0850 telefon numarasını alabilirsiniz. Yeni bir numara tahsis bölümüne giderek numarayı seçebilir ve tahsis işlemlerine devam edebilirsiniz.

0850’li Numara

Evet, 0850 numarasıyla kolaylıkla metin mesajları gönderebilirsiniz. Bu numara, iletişim için etkinleştirilir ve aynı zamanda mesaj gönderici olarak kullanılabilir.

0850’li Numara

Evet, 0850 numarasını kullanarak metin mesajları alabilirsiniz. Size gönderilen mesajlar hesabınızdaki gelen kutusunda görüntülenecektir.

0850’li Numara

Evet, 0850 numarasıyla yeni bir mesaj alındığında otomatik görev sistemi oluşturabilirsiniz. Belirli bir anahtar kelimeyi tanımlayabilir ve bu anahtar kelimeyi içeren bir mesaj alındığında yapılması gereken görevi atayabilirsiniz. Örneğin, "adres" anahtar kelimesini içeren bir mesaj alındığında tam adres ve Google Haritalar bağlantısını gönderen bir görev atayabilirsiniz.

0850’li Numara

Evet, 0850 telefon numarası Türkiye genelinde her yerde kullanılabilir. Bu numara aracılığıyla hizmetlere ve teknik desteğe belirli bir alan kodu gerekmeksizin erişilebilir.
 

0850’li Numara

Evet, numara tahsis ücreti yıllık olarak alınır.

0850’li Numara

Evet, 0850 telefon numarasıyla yönlendirme, otomatik yanıt ve otomatik sesli mesaj gibi ileri düzey iletişim özelliklerini yapılandırabilirsiniz.

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074