Hesap Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

Hesap

TURKEY SMS sitesinde bulunan “Yeni Abonelik” bölümüne gerekli kişisel bilgilerini girerek birkaç dakika içerisinde kolayca üye olabilirsin.

Hesap

Hesabınızı aktifleştirmenin iki yolu bulunur. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasından sonra telefon numarana gelen onay kodunu ilgili bölüme girmen gerekir. Sizden lisans ve tüzel kişiliğinizi belirten bir belge kopyasını isteyeceğiz. Üyelik bilgilerine ilgili belgenin kopyasını ekledikten sonra SMS hizmetinden hemen faydalanabilirsin.

Hesap

Birden fazla üyelik türünü destekliyoruz.
Kendi adına bir üyelik oluşturmak istiyorsan senin için Bireysel Hesap; şirketin adına Kurumsal Hesap; reklam amacıyla bir üyelik istiyorsan Reklam Ajansları Hesabı; okul, vakıf, dernek, kuruluş ve kurumlar adına ise Dernek ya da Kuruluş Hesabı açabilirsin.
Her biri için üyelik bilgilerini doğrulayacak resmi belgelerin kopyasına ihtiyacın olacak.

Hesap

Asıl fark reklam ve kampanya ihtiyacıyla ortaya çıkar. Reklam ajansları kendisine ait alt hesapları da kontrol edebilir. Diğerleri ise yalnızca üyelerden gelen belgeler üzerine ilerler.

Hesap

Sitemizde yer alan hesap kullanım koşullarını, üyelik sözleşmesini ihlal eden durumlarda, kurumsal hesaplarda beyan edilen şirket lisansının iptali durumunda herhangi bir tazminat ödemesi yapılmaksızın üyelik sonlandırılır.

Hesap

Oturum açma bilgilerine ulaşmak için “hesap kurtarma” bağlantısına tıklayarak telefon numaranı girmelisin. Ardından sana gönderilen SMS sayesinde kullanıcı adına ve şifrene ulaşabilirsin.

Hesap

ÖNEMLİ DUYURU!
16/03/2020 tarihli 'Toplu Kısa Mesajlar Hakkında Alınabilecek Tedbirler'
konulu Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Bilgi Teknolojileri Dairesi Başkanlığı tarafından iletilen yazı gereğince;
19/03/2020 tarihinden itibaren tüm aboneliklerde 2 aşamalı doğrulama SMS'i ile güvenli giriş sistemi otomatik olarak aktif edilecektir.

Turkeysms Webportal girişlerinizde sisteme kayıtlı cep telefonu numaranıza giriş için doğrulama şifre SMS'i gelecektir.
Abonelinizi kullanan birden fazla var ise; Turkeysms Webportal > Kullanıcı yönetimi > Yeni bir kullanıcı ekleyin menüsünden kullanıcılarınızı ve giriş için gerekli cep telefonu numaralarını tanımlayabilirsiniz.

Saygılarımızla,
TURKEYSMS BİLİŞİM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİC. LTD. ŞTİ
Detaylı bilgi için;
0850 840 00 74

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074