Numaraları Yükle Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

Numaraları Yükle

Bu işlemi ''Hesabım'' sayfasındaki "Numaraları İçe Aktar" butonuna tıklayarak ve Numara İçe Aktarma bölümüne giderek yapabilirsiniz. Bu sekmeden, içe aktarmak istediğiniz dosya türünü, metin dosyaları, CSV dosyaları veya Excel dosyaları detayları ekleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra, istenilen dosyaları yükleyerek işlemi başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Numaraları Yükle

Hesabınıza girip, gerekli adımları izleyerek aktarmak istediğiniz dosya türünü seçebilirsiniz. Aktarım için birden fazla seçenek mevcuttur, CSV veya Excel dosyaları ve metinler gibi.

Aktarılacak dosyanın içindeki sayıları yazma yöntemine uygun girmiş olmanız gerekir, böylece sayılar dikey bir şekilde olur ve her satır sadece bir sayı içerir.

 

Numaraları Yükle

TXT dosyaları, CSV dosyaları ve Excel dosyalarıyla numaraları aktarabilirsiniz.

Numaraları Yükle

Dosyanın sayıları dikey olarak içermesi gerekir, yani her sayı ayrı bir satırda kaydedilmelidir. Dosya uzantısı TXT metin belgesi olmalıdır.
Numaraları aktarmak istediğiniz hesabın sayılarını aktarma bölümüne gidin ve "Numaraları Aktar" seçeneğine tıklayın. Ardından aktarmak istediğiniz dosyayı seçin ve devam etmek için "Devam" düğmesine tıklayın. Numaralarınız, hesabınıza kolayca aktarılacak ve daha önce belirlediğiniz yeni bir gruba veya önceden belirlenmiş bir gruba eklenecektir.

Numaraları Yükle

Dosya, her sayının ayrı bir satırda kaydedildiği dikey bir şekilde sayılar içermelidir ve CSV dosya uzantısına sahip olmalıdır.
Numaraları aktarmak için "Numaraları İçe Aktar" seçeneğine gidin, aktarmak istediğiniz dosyayı seçin ve devam etmek için "İleri" düğmesine basın.
Numaralarınız kolayca hesabınıza aktarılacak ve daha önce belirlediğiniz yeni bir grup veya önceden belirlediğiniz bir gruba eklenir.

Numaraları Yükle

Dosyanın numaraları ilk sütunda A (İngilizce sürümü ise) dikey olarak içermesi gerekmektedir ve her sayının ayrı bir hücrede kaydedilmesi gerekmektedir.
Dosya uzantısı EXCEL olmalıdır. Numaraları aktarmak için numaraları ''İçe Aktar'' bölümüne gidin, numaraları ''İçe Aktar'' seçeneğini tıklayın ve sayıları aktarmak istediğiniz dosyayı seçin, ardından ''Devam'ı'' tıklayın. Numaralar hesabınıza kolayca aktarılacak ve önceden belirlediğiniz yeni bir grup veya mevcut bir grup üzerine eklenecektir.

Numaraları Yükle

Dosyada isimler ve sayılar içeren dosyanın aktarımı, önceden belirtilen koşullara uyulmasını gerektirir.


Bu, numarayı adın yanına yazmak ve (-) tire işaretini kullanmak anlamına gelir.
Örnek:
05000000001 - Muhammed
05000000002 - Ahmed
05000000003 - Muhammed Ahmed

Bu, TXT - CSV uzantılı dosyalar için geçerlidir ve kaydedilen veriler bu şekilde olmalıdır.
Excel dosyaları için, numaraların ilk sütunda ve adların ikinci sütunda kaydedilmesi ve daha sonra dosyanın Excel uzantısıyla kaydedilmesi gerekmektedir.

Numaraları Yükle

Numaraları ve isimleri bir dosyadan aktarmak basit ve etkili bir yöntemdir, hesabınızdaki birçok sayıyı hızlı ve kolay bir şekilde kaydetmenize yardımcı olur.
Bu amaçla özel olarak geliştirilen hesabınızdaki aktarma bölümünden faydalanabilirsiniz ve bu bölüm sayesinde sayıları, sayısından bağımsız olarak kolay ve hızlı bir şekilde aktarabilirsiniz.

Numaraları Yükle

Dosyadan içeri aktarma seçeneklerine girmeden ve dosya hazırlama ve içine sayı yazma gibi işlemler yapmadan, basit ve hızlı bir içeri aktarma hizmeti olan kopyala ve yapıştır yöntemi kullanılabilir. İçeri aktarmak istediğiniz sayıları kopyalayabilir ve kopyala yapıştır seçeneğinde belirlenen kutuya yapıştırabilirsiniz.
Bu sayılar tek bir tıklamayla kolay ve hızlı bir şekilde hesabınıza eklenecektir.

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074