Faturalar Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

Faturalar

Faturalar, bir mesaj bakiyesi talebinin ardından ortaya çıkan finansal işlemlerdir. Metin mesajı sistemi bu süreci kaydeder, mesajların sayısını ve bunlarla ilişkili finansal değeri içeren bir faturada düzenler. Sipariş geçmişi, ödeme durumu ve hesap bilgilerini rapor haline getirir. Faturalama departmanına giderek hesabındaki tüm faturaları inceleyebilirsin.

Faturalar

Faturalandırma bölümünden ödenmemiş faturalarına ulaşabilir, senin için uygun ödeme yöntemini seçebilirsin. MasterCard, Visa kredi kartı ile ödeyebilir, banka havalesi yapabilir ya da nakit ödeme yapabilirsin. Ödeme işleminin ardından resmi elektronik faturanı mail yoluyla sana ulaştıracağız.

Faturalar

Mesaj bakiyesi talep etmen, hesabına fatura kaydetmen durumunda ödemeyi yapmayarak faturayı iptal edebilirsin. SMS sistemi ödemenin ardından belirli bir süre sonra iptal edecektir.
Ödemesini yaptığın bir bakiyenden hiç mesaj göndermediysen iptal talebinde bulunabilirsin. Ödemenin ardından tanımlanmış bakiye üzerinde mesaj göndermen durumunda ise faturanın veya bakiyenin iptal gerçekleşmez. İADE ŞARTLARI

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074