Toplu SMS Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

Toplu SMS

Tek bir numaraya veya gruplandırılmamış bir numara koleksiyonuna kolayca bireysel bir mesaj gönderebilirsiniz, çünkü SMS hizmeti ile iletişim kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bireysel bir mesaj göndermek için izlemeniz gereken adımlar şunlar:

SMS hizmetinizdeki hesabınızdan "Mesaj Gönder" sayfasına gidin.
Mesajınızın alıcıya iletilirken görünen gönderen adını seçin.
Hedeflenen telefon numarasını mesaj göndermek için yazın veya yapıştırın, eğer numara koleksiyonu varsa.
Göndermek istediğiniz mesaj içeriğini yazın.
Eğer çoklu dil seçeneğiniz varsa, tercih ettiğiniz iletişim dili seçin.
Girdiğiniz tüm bilgilerden emin olduktan sonra, belirlenen numaraya veya koleksiyona mesaj göndermek için "Mesaj Gönder" düğmesine basın.
Bu işlem aracılığıyla belirlediğiniz alıcılara kolaylıkla ve etkili bir şekilde bireysel SMS mesajları gönderebilirsiniz. Artık önceden gruplar oluşturmanıza gerek yok!

Toplu SMS

Turkey SMS'de, kitle mesajlarınızı gönderme yöntemlerinizi yenileyin!

Turkey SMS olarak, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uygun çoklu gönderim seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kitle mesajlarınızı göndermek için iki farklı yöntem arasından seçim yapabilirsiniz.

İlk Seçenek - Hesaptaki Gruplar Arasından Arşivlenmiş Numaralara Toplu Mesaj Gönderme:

Turkey SMS hesabınızdaki "Gruplar" sayfasına gidin.
Mesaj göndermek istediğiniz grubu seçin.
Grup seçeneklerinde bulunan "Mesaj Gönder" simgesine tıklayın.
Göndermek istediğiniz mesajı yazın ve tercih ettiğiniz iletişim dili seçeneğini belirleyin.
Mesajı göndermek için "Mesaj Gönder" butonuna tıklayın ve seçili gruba iletilsin.
İkinci Seçenek - Adres Defteri Dışındaki Numaralara Toplu Mesaj Gönderme:

Turkey SMS hesabınızdaki "Adres Defteri" sayfasına gidin.
Elle göndermek istediğiniz yeni numaraları ekleyin.
Göndermek istediğiniz mesajı yazın ve tercih ettiğiniz iletişim dili seçeneğini belirleyin.
Mesajı göndermek için "Mesaj Gönder" butonuna tıklayın ve belirlediğiniz numaralara iletilsin.
Bu esnek iki yöntemle, hesabınızdaki arşivlenmiş gruplar veya adres defterinizde olmayan numaralar için kolayca toplu mesajlar gönderebilirsiniz. Bu özel seçeneklerle, hedef kitlenize ve müşterilerinize etkili ve kolay bir şekilde ulaşın!

Toplu SMS

Mesaj Uzunlukları Dil ve Gönderim Türüne Göre Değişiyor!

Yerel Mesajlar (Türkiye Cumhuriyeti İçi):
- Arapça: Bir mesaj 64 karakter içerebilir.
- Türkçe: Bir mesaj 150 karakter içerebilir.
- İngilizce: Bir mesaj 155 karakter içerebilir.

Uluslararası Mesajlar (Türkiye Cumhuriyeti Dışı):
- Arapça: Bir mesaj 70 karakter içerebilir.
- İngilizce: Bir mesaj 160 karakter içerebilir.

Gönderim işlemleri yaparken ve doğru mesaj sayısını almak için uygun dili seçerken bu hesaplamaları göz önünde bulundurmayı unutmayın!

Dil seçiminizi dikkatlice yaparak, iletmek istediğiniz mesajı en etkili şekilde iletebilirsiniz.

Toplu SMS

Metin Mesaj Şablonlarınızı Hesabınızda Saklayın!

Hizmetimizde hesabınız içinde Metin Mesaj şablonlarınızı kaydedebilirsiniz. Bu şablonları yeni mesajlarınızı gönderirken tekrar tekrar yazmak zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Bu, iletim işlemlerini yönetmede zaman ve çaba tasarrufu sağlar, kullanımı kolaylaştırır.

Kaydedilen şablonlara "Kaydedilmiş Şablonlar" bölümünden erişebilir, gelecekte kullanmak istediğiniz şablonları oluşturabilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca, mesajı gönderdikten sonra içeriği hızla bir Mesaj Şablonu olarak kaydedebileceğiniz bir seçenek de bulunmaktadır.

Kaydedilmiş içeriği tekrar göndermek istediğinizde, uygun şablonu seçerek iletim işlemini hızla ve doğru bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Toplu SMS

"36 karakterlik İptal Bağlantısı": İptal bağlantıları, metin mesajlarını yönetirken hayati öneme sahiptir. Bu bağlantılar, alıcıların aldıkları mesajları kontrol etme özgürlüğü kazanmalarını sağlar. İptal bağlantısı ekleyerek, alıcıların ilgilenmediği reklam mesajlarını almaktan vazgeçmelerine olanak tanır. Alıcı bu bağlantıya tıkladığında, iptal işlemi metin mesajı sistemine kaydedilir ve numarası etkisiz hale getirilir. Bu da bu numaraya gelecekte hiçbir reklam mesajı gönderilmemesi anlamına gelir.

Bu adım, alıcıların gizliliğine saygı göstermek ve mesaj alımını kontrol etme şansı sunmak açısından önemlidir. Ayrıca, iptal bağlantılarının kullanımı, marka itibarını iyileştirmeye ve mesajlarınızın istenmeyen içerik olarak algılanma olasılığını azaltmaya yardımcı olur.

Toplu SMS

SMS İmzası (Signature)" özelliği, metin mesajı hizmetinde hesabınıza ekleyebileceğiniz bir metin, bağlantı veya logo parçasıdır. İmza özelliği etkinleştirildiğinde, her gönderdiğiniz mesajın sonuna otomatik olarak eklenir. İmza genellikle yazım sürecini kolaylaştırmak ve gönderme işlemini daha hızlı ve basit hale getirmek için kullanılır.

Hesabınızdaki imza özelliğini etkinleştirdiğinizde, metin mesajlarınıza eklemek istediğiniz metni belirlersiniz. İmza, şirket adı, iletişim bilgileri, marka logosu veya mesajlarınızı imzalamak istediğiniz herhangi bir metin olabilir.

İmza özelliği etkinleştirildiğinde, her gönderdiğiniz mesajın sonuna otomatik olarak eklenir. Bu, iletişimi daha profesyonel ve kolay hale getirirken alıcıların mesajları gönderen kaynağı kolayca tanımasını sağlar.

İmza, iş ve pazarlama amaçları için metin mesajı hizmetini kullanırken önemli bir araçtır. Marka kimliğini oluşturmaya ve alıcılar tarafından daha iyi tanınmalarını sağlamaya yardımcı olabilir.

Toplu SMS

Periyodik SMS Zamanlı Gönderim özelliği, metin mesajlarınızın hemen gönderilmesi yerine ileri bir tarihte gönderilmesine olanak sağlayan bir özelliktir. Hesabınız aracılığıyla yeni bir mesaj oluşturduğunuzda, varsayılan seçenek mesajın hemen gönderilmesidir. Ancak Zamanlı Gönderim seçeneğini kolayca etkinleştirebilirsiniz.

Belirli bir tarih ve saat seçtiğinizde, bu bilgiler hesabınıza kaydedilir. Ardından, belirlediğiniz tarih ve saat geldiğinde, gönderim sistemi otomatik olarak belirtilen numaralara mesajı gönderir.

Bu özellik, önemli bir randevuyu hatırlatmak, belirli bir zamanda bir reklam kampanyası başlatmak veya belirli bir etkinlik için selam göndermek gibi durumlarda oldukça faydalıdır. Mesajları önceden zamanlayabilir ve zamanında ulaşacaklarından emin olabilirsiniz.

Toplu SMS

İletim sistemimiz, fikri daha net bir şekilde alabilmen için multicast istemcisini desteklemektedir. Hesabındaki bir grup numaraya mesaj göndermek için aşağıdaki adımları takip etmen yeterli olacaktır:
1- Müşterilerin numaralarını bir grup içerisinde hesabına eklemelisin.
2- Müşterinin adını numarasıyla birlikte eklemelisin.
3- Tüm grup için çoklu gönderme seçeneğini seçmelisin.
4- Müşteri adının mesaj içeriğinde görünmesini istediğin yeri ve adını (T-AD) şeklinde belirtmelisin.
Gönderme seçeneklerinden şimdi göndermeyi veya zamanlanmış gönderimi seçebilirsin. Göndermeye başladığında, sistem filtreleyecek ve T-AD sözcüğünü ikinci adımda kaydedildiği gibi müşterinin adıyla değiştirecektir.
Mesaj, adı mesajın geldiği her müşteri için bir değişken şeklinde ulaşacaktır.

Toplu SMS

Akşam saat ondan sabah dokuza kadar grup mesajı (gruplara mesaj) göndermek yasaktır. Bu süreler içerisinde bir iletim işlemi yapılması durumunda otomatik olarak gönderileceği bir sonraki güne kadar işlem iletimde olacaktır.

Toplu SMS

Planlanmış mesaj, gelecekte belirli bir zamanda gönderilmesi için ayarlanmış bir mesajdır. Bu tür mesajlar, düzenli talimatlar ve arkadaşları ve müşterileri belirli bir zamanda hatırlatmak, aynı zamanda her ay müşterilerle iletişim kurmak için kullanılabilir. Programlı mesajlar, gelecekte yapılması gereken işleri hatırlatmak ve kendini güncel ve düzenli tutmak isteyen insanlar için yararlı ve ödüllendiricidir."

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074