Toplu SMS Bölüm hakkında bilgi ve detaylar

Toplu SMS

Özel mesaj göndermek için gönderen adresi, numara, içerik ve dil seçeneklerini girerek gönder butonuna basman yeterli.

Toplu SMS

İki şekilde toplu mesaj gönderebilirsin. İlk olarak arşivlenmiş numara gruplarını seçerek mesaj gönder simgesine tıklayabilirsin. İkinci seçenek olarak da kayıtlı olmayan numaraları elinle ilgili bölüme yazarak mesaj gönderebilirsin.

Toplu SMS

Mesajlar, gönderilen karakter sayısına ve dile göre sayılır:
Metin Arapça ise bir mesaj 64 karakter olacaktır.
Metin Türkçe ise bir mesaj 150 karakter olacaktır.
Metin İngilizce ise bir mesaj 155 karakter olacaktır.

Toplu SMS

Hesabın üzerinden bir metin mesajı formunu kaydedebilirsin. Böylece her seferinde tekrar yazma ve düzenleme işlemlerine gerek kalmaz. Kaydettiğin şablonları modeller bölümünde bulabilirsin. Gönderdiğin mesajların şablonunu da daha sonra hesabından kaydedebilirsin.

Toplu SMS

SMS gönderdiğin numaralar, her mesajın sonuna eklenen 36 karakterlik bir bağlantıdan aboneliği iptal edebilir. Mesaj almak istemeyen numaralar otomatik olarak listeden silinir ve tekrar bu numaralara reklam mesajları yollayamazsın.

Toplu SMS

Talep ederseniz, mesaj gönderme aşamasında metin, bağlantı veya slogan olarak belirlediğiniz imza her mesajın sonunda yer alır.

Toplu SMS

Planlanmış iletim, önceden belirlediğin zaman aralıklarında belirli mesajları otomatik olarak gönderir. İletim sırasında şimdi gönder veya zamanlanmış iletimi seçerek zamanı belirleyebilirsin. Gönderen sistem, belirtilen tarih ve saatte mesajı otomatik olarak gönderir.

Toplu SMS

İletim sistemimiz, fikri daha net bir şekilde alabilmen için multicast istemcisini desteklemektedir. Hesabındaki bir grup numaraya mesaj göndermek için aşağıdaki adımları takip etmen yeterli olacaktır:
1- Müşterilerin numaralarını bir grup içerisinde hesabına eklemelisin.
2- Müşterinin adını numarasıyla birlikte eklemelisin.
3- Tüm grup için çoklu gönderme seçeneğini seçmelisin.
4- Müşteri adının mesaj içeriğinde görünmesini istediğin yeri ve adını (T-AD) şeklinde belirtmelisin.
Gönderme seçeneklerinden şimdi göndermeyi veya zamanlanmış gönderimi seçebilirsin. Göndermeye başladığında, sistem filtreleyecek ve T-AD sözcüğünü ikinci adımda kaydedildiği gibi müşterinin adıyla değiştirecektir.
Mesaj, adı mesajın geldiği her müşteri için bir değişken şeklinde ulaşacaktır.

Toplu SMS

Akşam saat ondan sabah dokuza kadar grup mesajı (gruplara mesaj) göndermek yasaktır. Bu süreler içerisinde bir iletim işlemi yapılması durumunda otomatik olarak gönderileceği bir sonraki güne kadar işlem iletimde olacaktır.

Hesabınızı ücretsiz oluşturun ve hemen SMS gönderin

Yeni Hesap Oluştur,

TURKEY SMS, hedef kitlene kısa sürede ve sorunsuz ulaşabilmen için sana özel tarifelerle benzersiz ve güvenilir toplu SMS hizmetleri sunar.

ücretsİz ücretsİz ücretsİz

Destek Merkezi

Hizmeti kullanırken tüm soru ve sorularınıza cevaplar Destek Merkezi

DESTEK E-MAİL

Bize istediğiniz zaman e-posta gönderebilirsiniz eposta gönder

Çağrı merkezi

Müşteri hizmetlerinden herhangi bir yardım alın 08508400074